takhle bloguje černá kočička Charlie

Charlottka bloguje

Co dělala Charlinka o prázdninách

12. září 2008 v 16:54 | Charlie
Poslední tři týdny prázdnin jsem opět strávila v Libňatově, kde se konala velká akce - Jitka s Milanem se totiž brali. No a protože potom letěli na dovolenou, zůstala jsem tam na letním bytě až do první soboty v září.

Máme nového člena rodiny

23. července 2008 v 19:39 | Charlie
Tak se naše rodina rozrostla. Jitky ségra Věrka s Járou si totiž pořídili psí mimino. Teda teď už to je spíš batole nebo i předškolák, nicméně na mě zatím nemá. Ale až vyroste, bude určitě větší - je to totiž labrador. Zatím jsem ho ale viděla jenom na obrázku a můžu říct, že si nás asi nikdo nesplete - je to totiž skoro bílé ;)
Tak jsem už teď moc zvědavá, až se ukáže u nás :)
PS: jmenuje se Coffie a podívat se na ni můžete na jejím blogísku :)

Pohodička :)

2. února 2008 v 16:21 | Charlie
O Vánocích jsme byli všichni včetně mě - kočičky, opět u Jitčiných rodičů. Jeden den jsem se podezřele vytratila, ale našli mě hned - ležet na okně v míse s kaktusy. No řekněnte, není to pohodička?

Hračička

26. prosince 2007 v 1:00 | Charlie
Ještě v listopadu se v bytě objevila - údajně vánoční dárek - bytová fontánka. Úplně jednoduchá modrá mísa s modrou koulí a s proudící vodou. Báječná hračka.

Moje nejoblíbenější místo na spaní

17. listopadu 2007 v 19:41 | Charlie
:o)

Charlottka se převlékla do zimního

12. listopadu 2007 v 15:27 | Charlie
Blogísek změnil barvičky z teplé oranžové a okrové do modré a bílé. Jistě všichni poznáte, že se jedná o "zimní kabátek" :)

Jak jsem se ztratila

23. července 2007 v 20:26 | Charlie
Hned od začátku července se vydali Jitka s Milanem na dovolenou k jeho rodičům na Slovensko. Ještě předtím ale vznikl problém, kde mě po tu dobu ubytovat. K úkolu se statečně přihlásili Jitčini rodiče.
 
 

Reklama